Niezgrani

Niezgrani.pl to niezależny portal o grach, specjalizujący się w nowościach ze światka, ale pamiętający o starych czasach. Zdecydowali się na logo nawiązujące do typografii ekranów tytułowych gier z okresu świetności Amigi i NESa. Nawet jest i joystick!

Logo-joystic standardowe

Logo-joystick czarne

Kapelusz Indiany Jones’a, wąsy po Mario i spojrzenie Brudnego Harrego. Czego jeszcze można sobie życzyć, by uzupełnić klimat lat 70’ i 80’, kiedy to gry rozpoczynały podbój serc graczy? Może malutki life bar? Kowboj może nie jest najlepszym strzelcem na Dzikim Wschodzie, może nie ma rozległych majątków ziemskich, może też czasem mu się trochę oberwie – ale zawsze wyjdzie na swoje. Jest zdeterminowany i zaradny, sprosta każdemu wyzwaniu. Chodzi własnymi ścieżkami po bezkresach gameworldu i nie podporządkowuje się nikomu. Ma własne zdanie. A papieros w ustach to znak pewnej dojrzałości, wyjścia poza jednopoziomowe patrzenie na gry jako dziecięce zabawki.

Logo-kowboj standardowe

Logo-kowboj czarne

Trzecia propozycja to skromny, minimalistyczny logotyp obracający się wokół konsoli firmy Nintendo. Prosta forma nawiązuje do okresu, gdy gry jeszcze raczkowały w kwestiach możliwości graficznych.

Logo-nintendo

Dwanaście ikonek dla strony internetowej w kilku różnych wersjach kolorystycznych i nawet kilka większych rozmiarów:

Pikselkowe ikonki na stronę internetową

Tło do strony internetowej wpisujące się w całą retro koncepcję:

Tło do strony internetowej